Beta Dizayn

"Beta Dizayn Mağaza Ekipmanları" Mart 2011 de Mağaza ekipmanları, Depo raf sistemleri, Soğutma sistemleri, Entegre tesisler, Ahşap tasarım dizayn ve danışmanlık hizmetleri faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Kuruluşu itibariyle ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlara karşın bugüne kadar, hedeflerine uygun faaliyetlerde bulunmuş, gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ile gerek müşteri, gerekse ürün sağlayıcılar nezdinde de güven platformuna oturmuş, profesyonelliğini hizmet öncelikli iş anlayışına entegre etmiştir.

İşletme, Zincir Mağazacılık kavramına yatkın paket çözümler geliştirerek sektöre kalıcı fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Perakendecilik sektörünün Lider firmalarından Üçge Mağaza ekipmanları ile Çözüm Ortaklığı anlaşması yapılmıştır. Bugüne kadar gerçekleştirilen projelerin %100’ünde Üçge Mağaza ekipmanları ürünleri kullanılmıştır.

Beta Dizayn danışmanlık departmanı oluşturarak; Gıda Market, Yapı Market, Mağazacılık alanlarında uygulamaları ile sektöre katkı sağlamaya devam etmektedir. .