0(216) 415 94 94
post-image

Sırt Sırta Depo Raf Sistemleri

Depo Raf Sistemleri içersinde en bilinen, en kolay, en ekonomik klasik bir raf sistemi... İster paketli istifleme, ister paletli yükleme yapılabilir.Bu sistem, standart ve özel paletlerin istiflenmesine uygundur. Ürün çeşitliliğine ve değişken ürün ağırlık larına uyum sağlayabilir..

post-image

Çift Derinlikli Depo Raf Sis.

Bu sistemde,arka arkaya 2 palet derinliğinde yükleme yapılmaktadır.Bu şekilde daha az koridor kullanılarak alanda daha fazla depolama kapasitesi sağlanmak tadır. Bu sistemde istifleme makinesi nin çatalının teleskobik veya özel ataçmanlı olması gerekmektedir.

post-image

Dar Koridor Depo Raf Sis.

Yüksek irtifa raf sistemi olarak yüksek depolarda dar alan forkliftlerinin kullanımıyla minimum alanda maksimum depolamayı amaçlayan sistemdir. İstifleme cihazının koridor çalışma aralığı diğer sistemlere göre daha az olduğundan paletli depo alanı kapasitesi daha fazladır.

post-image

Giydirme Cepheli Depo Raf Sis.

Hızlı ekonomik bir çözümdür. Depolama amaçlı kullanılacak bir bina ihtiyacınız varsa, depoda kullanılacak raf sistemini kullanarak, gerekli çatı ve cephe elemanları bu raf sistemine adaptasyonu ile inşa edilecek yapı ile ilgili tüm istekleriniz karşılanabilmektedir.

post-image

İçine Girilebilir Depo Raf Sis.

Ebat olarak aynı paletlerin üst-üste ve arka-arkaya istifleme makinesi ile boşluk bırakmaksızın istifleme sistemidir. Daha çok aynı ebat ürünlerin ilk giren son çıkar ve ilk giren ilk çıkar sistemine uygun depolanmasında, alandan maksimum fayda sağlanmasına yönelik bir sistemdir

post-image

Otomatik Mekik Depo Raf Sis.

rive-in Otomasyonu olarak da bilinir. Yarı otomatik depo raf sistemi olup, her yükleme katında filo ve fifo prensibi uygulaması mümkündür. Derinlemesine yükleme yapılan sistemde, maksimum depolama sağlanmaktadır. Her türlü istifleme aracı ile çalışmak mümkündür

post-image

Otomatik Hareketli Raf Sis.

Her palete direk erişimi kaybetmeden deponun kapasitesini arttırmaya olanak sağlayan mobil elemanların üzerine kurulan sırt sırta depolama sistemidir. Sırt sırta üniteye oranla %120 oranında daha fazla ürün stoklamaya olanak tanır. Yükseklik istenilen seviyelerde yapılabilir.

post-image

Paletli Dinamik Depo Raf Sis.

Bu sistemde bir taraftan yükleme diğer taraftan boşaltma yapılmaktadır.Kanala ilk konulan ürün diğer boşaltma tarafından da ilk olarak alınmaktadır, böylelikle üretim tarihine göre sevk gerektiren ürünlerde de hatasız olarak depolama ve sevkiyat tamamlanmış olur.

post-image

Geri İtmeli Dinamik Raf Sis.

Derinlemesine depolama yapılacak projelerde, iki veya daha fazla paletten oluşan ve orta derecede çevrime sahip depolarda ideal olan bir raf sistemdir. İki alternatif çözümü bulunur. Birincisinde, dinamik rulolar vasıtasıyla palet hareketi sağlanmakta, ikinci alternatif kasetler yardımıyla paletlerin hareketi sağlanır.

post-image

Konsollu Depo Raf Sistemleri

Boyutları normal sınırları aşan değişken ebatlı ürünlerin, taşıyıcı konsollar üzerinde üst-üste istiflenmesini sağlar. Farklı ağırlıklardaki ve ölçülerdeki ürünler, yan yana konularak istenen uzunlukta aralıksız olarak depolanabilir. Depodaki konuma göre tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilbilmektedir.. 

post-image

Katlı Depo Raf Sistemleri

İnsan gücüyle yükleme ve toplama yapılan yüksek irtifalı depolarda, yükseklikten maksimum istifade etmek için raf aralarına yürüme platformları oluşturularak meydana getirilen katlı raf sistemidir. Mezanin raf sistemi olarak ta bilinen bu sistemde ,raf sistemi aynı zamanda platform olarak kullanılır.

post-image

Hareketli Arşiv Dolapları

Hafif depo raf sistemi olarak bilinen sistem, özel olarak hazırlanmış raylar üzerinde tekerlekler vasıtasıyla hareket ederek birbirinden açılan ve kapanan seri dolaplardan oluşmaktadır. Dolaplar, her dolap sırasının kenarında bulunan direksiyon kolunu çevirerek hareket ettirilir.